عمل بینی با اسکن سه بعدی از جدید ترین روش های عمل بینی می باشد. جراحی بینی یکی از رایج‌ترین جراحی ‌هایی است که هر روز افراد مختلف برای انجام آن تصمیم می ‌گیرند و به سراغ پزشکانی می ‌روند که بتوانند با سابقه طولانی که دارند، یک بینی زیبا بعد از عمل برای شان خلق کنند.

ما در این مقاله می‌ خواهیم راجع به مبحثی صحبت کنیم که شاید این روزها خیلی زیاد در مورد آن شنیده باشید و آن  طراحی سه بعدی بینی و نرم افزار عمل بینی است. اگر می‌ خواهید در این باره اطلاعات کافی داشته باشید، ما را تا انتها دنبال کنید.

منظور از عمل بینی با اسکن سه بعدی چیست؟

زمانی که صحبت از جراحی سه بعدی بینی می‌ شود، نباید فکر کنیم که این اسکن‌ ها فقط مخصوص جراحی بینی هستند. شما می ‌توانید برای جراحی‌ های مختلف در صورت این اسکن را به انجام برسانید.

زمانی که اسکن سه بعدی را از صورت شما به عمل می‌آورند، می ‌توانید متوجه شوید که هر ناحیه از صورت تان به چه کاری نیاز دارد. آنها از طریق اسکن تمامی اجزای صورت، فاصله اجزا با یکدیگر و میزان حجم آنها را در نظر می ‌گیرند. سپس تغییراتی را از طریق همان اسکن اعمال می ‌کنند تا شما ببینید که چهره‌تان بعد از عمل بینی یا جراحی لب یا جراحی فک و صورت و غیره چگونه خواهد شد.

عمل بینی با اسکن سه بعدی

بعد از شما عکس می‌اندازند و با نرم ‌افزار برنامه طراحی سه بعدی ایرادات بینی‌تان را از طریق تصویر مشخص می ‌کنند، اصلاحات کافی را روی آن انجام می ‌دهند، شکل بینی اصلاح شده یا بینی بعد از عمل را از قبل به شما نشان می ‌دهند که فقط چند دقیقه زمان می ‌برد و جالب است بدانید که همان داخل مطب هم این کارها را برایتان به انجام می ‌رسانند.

مزایای اسکن سه بعدی

زمانی که می‌ گوییم عمل بینی با اسکن سه بعدی را انجام دهید، به این علت است که مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

چگونگی انجام طراحی سه بعدی بینی

برای انجام این کار باید به مراکزی مراجعه کنید که عمل بینی با اسکن سه بعدی را برای شما انجام می‌دهند. یعنی تجهیزات و نرم‌افزار های کافی را دارند و می ‌توانند این آپشن را در اختیارتان بگذارند. ما جراحی بینی کلینیک ملل را به شما پیشنهاد می ‌کنیم؛ یکی از با تجربه‌ترین مراکزی که در این زمینه فعالیت می ‌کند. تمامی نرم‌افزارهای موجود برای اسکن ‌های سه بعدی در این کلینیک موجود است که می‌توانید از آن ها برای دیدن شکل آینده بینی خود استفاده کنید.

جمع ‌بندی

در این مقاله به طور کامل راجع به عمل بینی با اسکن سه بعدی برایتان صحبت کرده و فواید این کار را برایتان توضیح دادیم. همچنین متوجه شدید که وجود آن چقدر می ‌تواند به شما آمادگی بیشتری دهد تا با ظاهر جدید خود ارتباط بگیرید.