لیفت صورت یک روش جراحی زیبایی است که به منظور بهبود شکل صورت و کاهش علائم فرسودگی پوست مانند چین و چروک، لاغری پوست، شل شدگی و کاهش تنش ناشی از پیری اجرا می‌ شود.

این روش با استفاده از برش در نواحی استخوانی و بافتی صورت، باعث کشیده شدن پوست صورت و بهبود کلی شکل صورت می‌ شود.

لیفت صورت می‌ تواند به دو صورت کامل یا جزئی انجام شود. در لیفت کامل، برش‌ های بزرگتری در نواحی پوستی و استخوانی صورت ایجاد می‌ شود و در این روش پوست سریعاً به جای خود برمی‌ گردد.
در کشیدن صورت به صورت جزئی، برش‌های کوچکتر و تعداد کمتری انجام می‌ شود.

لیفت صورت

این روش برای افرادی که نیاز به بهبود کوچکی در صورت خود دارند و یا نمی‌ توانند از مراقبت‌ های پس از عمل جراحی کامل استفاده کنند، مناسب است.
علاوه بر تغییر در فرم صورت، کشیدن صورت می‌ تواند بهبود خود اعتماد به نفس و رضایت از ظاهر فرد را فراهم کند.

با این حال، قبل از تصمیم گیری برای انجام لیفت، باید با جراح و مشاوره کننده‌ پزشکی صحبت کنید و تمامی جزئیات و ریسک‌ های مرتبط با این روش را بشناسید.

مزایا انجام لیفت صورت

انجام لیفت صورت چندین مزیت دارد که عبارتند از:

  1. کاهش علائم پیری: لیفت صورت باعث بهبود و کاهش علائم پیری مانند چین و چروک، لاغری پوست، افتادگی و کاهش تنش ناشی از پیری می‌ شود.
  2. بهبود شکل صورت: با انجام کشیدن صورت، شکل صورت بهبود می‌ یابد و بخش‌ های فرسوده صورت، جمع و کشیده می‌ شوند.
  3. افزایش اعتماد به نفس: کشیدن پوست صورت باعث بهبود خود اعتماد به نفس فرد می‌ شود. حالتی که شما با خودتان راضی هستید، به شما اعتماد بیشتری به خود می‌ دهد.
  4. پوست زیبا و جوان‌ تر: پوست پس از انجام کشیدن صورت بدون چروک، لاغری و افتادگی به نظر می‌ رسد و ظاهر جوان و سالمی را به پوست صورت می‌ بخشد.
  5. عملیات سریع: انجام لیفت به طور معمول در چند ساعت انجام می‌ شود و بیمار پس از چند روز از عمل، به کار خود باز می‌ گردد.

این مزایا فقط برخی از مزایای انجام لیفت صورت هستند و برای هر فرد ممکن است مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد.

قبل از تصمیم گیری در مورد انجام لیفت صورت، بهتر است با پزشک مشورت کرده و تمامی جزئیات را بدانید.

لیفت صورت توسط چه کسانی و از چه برندی استفاده می‌ شود؟

لیفت صورت توسط جراحان پلاستیک و زیبایی که دارای مدرک تخصصی در این حوزه هستند، انجام می‌ شود.

این جراحان با توجه به تجربه، شرایط بالینی، وسایل و تکنیک‌های مدرن، بهترین نتیجه را با حداقل تاثیرات جانبی برای بیماران خود به دست می‌ آورند.
بعضی از جراحان پلاستیک و زیبایی متخصص لیفت صورت هستند و به عنوان متخصص این حوزه شناخته می‌ شوند.

برای اطمینان از انتخاب یک جراح با تجربه و متخصص لیفت صورت، بهتر است قبل از انجام عمل، با او در مورد تجربه‌ های قبلی، پروتکل‌ های ایمنی، نحوه انجام عمل و هزینه ها مشورت کنید.

جراحی زیبایی لیفت صورت

لیفت صورت را کجا انجام دهیم؟

قبل از انجام لیفت، باید مطمئن شوید که شرایط سلامتی شما مجاز به انجام عمل جراحی هستند و باید با پزشک خود در مورد هر گونه عوارض جانبی، ریسک‌ ها و تدابیر پس از جراحی صحبت کنید.
کلینیک ملل به عنوان یک کلینیک زیبایی در زمینه خدمات پزشکی، به خوبی کشیدن صورت انجام می دهد. خدمات لیفت صورت در کلینیک ملل شامل موارد زیر می‌شود:
با بهره‌گیری از تکنولوژی‌ های پیشرفته و دستگاه‌ های مدرن، کلینیک ملل سعی در ارائه خدمات لیفت صورت با کیفیت بالا و دقیق دارد.
برای حفظ سلامتی بیماران، کلینیک ملل از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد استفاده می‌ کند و رعایت استانداردهای بهداشتی را در تمامی مراحل لیفت صورت به عهده دارد.
به طور خلاصه، نقش برند کلینیک ملل در لیفت در ناحیه صورت شامل ارائه خدمات با کیفیت بالا، رعایت استانداردهای بهداشتی، ارائه مشاوره قبل از عمل، قیمت مناسب، تجربه و مهارت متخصصین و استفاده از مواد با کیفیت است. کلینیک ملل با ارائه خدمات لیفت صورت با کیفیت باعث افزایش رضایتمندی بیماران خود شده و موفق به جذب بیماران بسیاری در این زمینه شده است.

کلام آخر

لیفت صورت توسط جراحان پلاستیک و زیبایی که دارای مدرک تخصصی در این حوزه هستند، صورت می گیرد.

برای انتخاب یک جراح باتجربه و متخصص لیفت صورت، بهتر است قبل از انجام عمل، با او در مورد تجربه‌ های قبلی، پروتکل‌ های ایمنی، نحوه انجام عمل و هزینه ها مشورت کنید.
قبل از تصمیم گیری در مورد انجام لیفت صورت، باید با پزشک خود در مورد هرگونه عوارض جانبی، ریسک‌ ها و تدابیر پس از جراحی صحبت کنید.

این روش یک عمل جراحی کم خطر است، اما به هر حال همیشه وجود دارد که ممکن است برخی از عوارض، مشکلات دائمی و یا ریسک‌ های جدی دیگر رخ دهد.
بنابراین، بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد انجام لیفت صورت، با جراح و مشاوره صحبت کرده و تمامی جزئیات و ریسک‌ های مرتبط با این روش را بدانید. برای آگاهی از جراحی های زیبایی کلینیک ملل می توان به لیفت ابرو و لیفت شقیقه اشاره کرد.