لیفت پیشانی به عنوان یک عمل زیبایی در دنیای امروز، توسط بهترین و متبحرترین پزشکان زیبایی دنیا انجام می شود.
هدف از انجام این عمل زیبایی کاهش چین و چروک های موجود در پیشانی است.
لیفت ابرو و پیشانی با نتایج شگفت انگیزی که دارد، قشر بزرگی از افراد جامعه را به سمت و سوی خود کشانده و همه را مبهوت نتایج بی نظیر خود ساخته است.

لیفت پیشانی

معرفی لیفت پیشانی

انسان به طور طبیعی با پشت سر گذاشتن روزهای جوانی و رسیدن به دوران میانسالی، با چین و چروک هایی روبرو می شود که هر کدام از آن ها اعتماد به نفس فرد را مخدوش می کند.
هر شخصی پس از سی سالگی به طور طبیعی کلاژن از دست می دهد و طبیعتا با از دست دادن کلاژن، پوست نیز پر چین و چروک می شود و حتی پلک ها می افتند و فرم ابرو از دست می رود.
فردی که با یک پیشانی پر از خط و خطوط و ابروهایی که از فرم عادی خود خارج شده اند و حتی پلک هایی افتاده روبرو می شود، آیا واقعا به سراغ لیفت پیشانی و عمل های زیبایی برای رفع این عیوب نمی رود؟
باید بگوییم که پاسخ مثبت است. بله!

چه عواملی باعث لیفت پیشانی می شود؟

بسیاری از افراد برای زیباتر و جذاب تر شدن چهره خود به دنبال چنین عمل هایی هستند.
لیفت پیشانی به دلیل ظرافت و دقتی که در حین انجام عمل دارد، باید توسط پزشکی ماهر و اصطلاحا کاربلد انجام گیرد تا به جای رفع عیب و ایراد از چهره، با مشکلات و عوارض بدتری روبرو نشویم‌.
انتخاب پزشک در انجام لیفت پیشانی، نخستین گام حساس و ضروری است که باید نهایت دقت را به کار ببندیم.
لیفت ابرو و پیشانی به غیر از این که در ایران از طرفداران زیادی برخوردار است، در کشورهای دیگر نیز هواخواهان زیادی دارد.
کشورهایی همچون کشور کره جنوبی که مردم آن امروزه به عمل های زیبایی گرایش بسیار زیادی پیدا کرده اند و با زیبایی صورت و چهره هایشان در دنیای مد و زیبایی حرفی برای گفتن دارند.

لیفت پیشانی و ابرو

انواع روش های لیفت پیشانی

لیفت پیشانی هم مانند بسیاری از عمل های زیبایی دیگر، دارای روش های مختلف و متفاوتی است که هم در عملکرد با هم متفاوتند و هم مزایا و معایب مختلفی دارند.
لیفت پیشانی باعث کشیده شدن پوست و در نتیجه سفت تر شدن پوست می گردد که طبیعتا پوست را زیباتر می سازد و فرم ابروها را بالاتر می برد.
در گذشته لیفت پیشانی فقط و فقط به وسیله عمل های جراحی ممکن بود و راه دیگری برای انجام آن وجود نداشت.
اما امروزه روش های بدون جراحی بسیار باب شده است که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.
لیفت پیشانی به وسیله عمل جراحی هرچند که دارای نتایج طولانی مدت است اما به دلیل دوران نقاهت سخت و طولانی و یا حتی هزینه های بالای آن، این روزها کاربرد زیادی ندارد.

راه های لیفت ابرو و پیشانی غیر از جراحی

روش های دیگر لیفت پیشانی موقتی هستند و باید برای حفظ نتیجه آن ها هر چند وقت یک بار تمدید شوند.
یکی از روش های امروزی و موقتی لیفت پیشانی، لیفت با نخ است که روشی سرپایی و بدون جراحی محسوب می گردد.
از دیگر روش های لیفت پیشانی، تزریق ژل است که این روش نیز در کم ترین زمان ممکن انجام می گیرد و دوران نقاهت خاص و سختی ندارد.
روش دیگر، تزریق بوتاکس است که پزشکان زیبایی از روش بوتاکس، معمولا برای چین و چروک های عمیق استفاده می کنند؛ اما نتیجه گیری از این روش بسیار سریع اتفاق می افتد.
در روش لیفت پیشانی با بوتاکس نیز، ملزم به تمدید آن پس از مدت زمان مشخص و معلومی هستید.
اما تمام روش هایی که ذکر شد، تنها چند روش از مجموعه روش های لیفت پیشانی هستند که اگر بخواهیم به معرفی هر کدام از آن ها به طور مفصل بپردازیم، نیاز به زمان زیادی داریم.

سخن پایانی

اگر شما هم مانند بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای رفع عیوب ظاهری صورت و چهره خود هستید، باید بگویم که لیفت ابرو و پیشانی (Brow and Forehead Lift)، موثرترین و بهترین روش می باشد.

برای از بین بردن خط و چین و چروک پیشانی، بالا کشیدن ابروها و حفظ فرم ابروها و همچنین رفع افتادگی پلک می باشد.
بنابراین با انتخاب دقیق و هوشمندانه بهترین روش لیفت ابرو و پیشانی، با دنیای میانسالی و پوستی افتاده و پر از چروک، خداحافظی کنید و به دنیای زیبایی و شادابی سلام کنید.

علاوه بر آن کلینیک ملل در حوزه جراحی های زیبایی گوش مثل اتوپلاستی نیز به مراجعین خدمات میدهد.