با توجه به انجام جراحی های مختلف در سراسر جهان مخصوصاً جراحی های زیبایی، افراد بسیاری مخصوصا خانم ها به این گونه عمل های زیبایی روی می آورند.

یک نمونه از این عمل ‌ها که به صورت سرپایی انجام می ‌شود، عمل سانترال لب است. این عمل به شیوه ساده ای انجام می‌ شود و افرادی که خواهان انجام آن هستند، می توانند توسط بهترین جراحان آن را روی چهره خود پیاده کنند.

لازم به ذکر است که این نوع عمل می تواند فاصله بین لب بالایی و بینی را کاهش دهد که در ادامه توضیحات بیشتری در مورد آن خواهیم داد.

سانترال لب

سانترال لب چه مزیت هایی دارد؟

سانترال لب هم مانند بسیاری دیگر از عمل های زیبایی، باید با دقت بالایی انجام شود تا نتیجه خوبی حاصل شود. نکته جالب اینجاست که اگر سانترال به بهترین نحو ممکن انجام بگیرد، می تواند مزیت های متعددی را به فرد برساند.

گذر عمر می تواند زیبایی چهره را کاهش دهد که یکی از قسمت های مهم چهره هم لب ها هستند.

با بالا رفتن سن، لب ها به صورت کشیده تر نشان داده می‌ شوند و همین طور شکل کلی آن ها نازک تر به نظر می آید. همین امر باعث می‌ شود که چهره فرد پیر تر نشان داده شود.

استفاده کردن از عمل سانترال لب، باعث می شود که قسمت میانی صورت به سمت بالا کشیده شود و به طور کلی چهره جوان تر شود. به طور کلی باید گفت، اگر قسمت قرمز رنگ لب ها برجسته تر نشان داده شوند، باعث تاثیرگذاری مثبت روی چهره کلی فرد می گردند.

بنابراین هر فردی که خواهان تغییراتی در چهره خود است، می‌ تواند با یک پزشک متخصص زیبایی مشورت کند و عمل سانترال لب را انجام دهد. شایان ذکر است که تخصص پزشک هم می تواند جزء مزیت های این کار در نظر گرفته شود.

بیماران حتما قبل از انجام جراحی، می بایست بهترین پزشک را پیدا کنند. در کلینیک ملل با سایر تکنیک های جراحی مانند لیفت شقیقه و پیشانی و … نیز آشنا می شوید.

تکنیک های مورد نیاز برای سانترال کردن لب

همانطور که اشاره کردیم، سانترال لب یک عمل برای لیفت کردن لب ها است. یک تکنیک اصلی برای این کار وجود دارد و آن هم این است که‌ بخشی از قسمت بالای لب ها برداشته می‌ شود که این قسمت همان فاصله ای است که بین لب و بینی قرار دارد.

تکنیک مربوط به برداشتن قسمتی از پوست بالای لب، می تواند در قسمت گوشه لب یا در مرکز لب و با توجه به شرایط موجود انجام شود.
تکنیک های مدرن تری هم برای این کار وجود دارند که یکی از آن ها، برش دادن قسمت پایینی بینی است‌.

علتی که برای این کار وجود دارد، این است که جراحان می ‌خواهند از به جا ماندن زخم روی پوست جلوگیری کنند.

قسمت کوچک زیر بینی، به شکل نوار برداشته می شود و بخیه ها هم با دقت بالایی بسته می شوند‌. تکنیک مادیفاید هم، جزء پیشرفته ترین تکنیک هایی است که تا به حال انجام شده است که در این تکنیک قسمت قرمز رنگ لب پررنگ تر نمایان می گردد.
مشتریان عزیز این امکان را دارند که برای انجام دادن این عمل و اجرای سانترال لب، به کلینیک ملل رجوع کنند. این کلینیک بمی‌ تواند بهترین متخصص ها را در اختیار مشتریان قرار دهد و از طرفی دیگر، آن ها را در این زمینه راهنمایی کند. در نهایت افراد باید شرایط خود را هم برای انجام این کار مورد سنجش قرار دهند.

سخن پایانی

لیفت کردن لب یا به اصطلاح سانترال لب، امروزه به یکی از جراحی های پر طرفدار تبدیل شده است و رونق خوبی دارد.

هر شخصی که می‌ خواهد این کار را انجام دهد، در درجه اول نمونه کار های متخصصان را مشاهده می کند و بر اساس نتایج به دست آمده، جراح خود را انتخاب می کند. افرادی که این نوع جراحی را انجام می دهند، بعد از به پایان رسیدن آن باید مواردی را رعایت کنند که پزشک آن ها را در این زمینه راهنمایی می ‌کند.
بهترین کلینیک ها در سراسر کشور مشغول به فعالیت در این زمینه هستند که ما کلینیک ملل را به شما معرفی کردیم و امیدواریم که مشتریان عزیز از این کلینیک راضی باشند. توجه داشته باشید که بعد از انجام جراحی، ممکن است کمی ورم هم داشته باشید که بعد از مدت کوتاهی بهبود پیدا می کند.