یکی از عمل های زیبایی ناحیه مربوط به ناحیه چشم در صورت که طرفداران خاص خود را دارد بلفاروپلاستی پلک پایین می باشد. افراد متقاضی باید با بررسی و تحقیق، تلاش کنند به مراکز معتبر و پزشکان متخصص و مورد اطمینان فعال در این زمینه مراجعه نمایند. از عواملی که باعث می شود عده زیادی برای انجام جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین اقدام نمایند داشتن ورم یا پف در زیر پلک است. این عمل همچنین برای از بین بردن چربی های اضافه موجود در این ناحیه و چین و چروک‌های آن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بلفاروپلاستی پلک پایین

کاربردهای بلفاروپلاستی پلک پایین

اشخاصی که از وجود کیسه‌های اضافه چربی در ناحیه تحتانی چشم خود رنج می برند بیشتر قصد دارند با کاربردهای بلفاروپلاستی پلک پایین آشنا شوند. این عمل اگر توسط جراحان حرفه ای این حوزه انجام شود می تواند مشکل مراجعان را حل نموده و زیبایی را به صورت آنها بازگرداند. عده ای وقتی با قرار گرفتن در سنین بالاتر متوجه پف شدن ناحیه پلک پایین خود می شوند جویای چنین جراحی زیبایی می گردند. کلینیک ملل واقع در استان تهران، به دلیل فعالیتی که در زمینه عمل بلفاروپلاستی دارد توسط افراد زیادی شناخته شده می باشد.
اینکه چرا این عمل به صورت سرپایی انجام می شود یکی از سؤالات اساسی است که ذهن افراد زیادی را درگیر نموده است. راه های فراوانی برای یافتن پاسخ این پرسش وجود دارد که یکی از آن ها مشورت با پزشکان مربوط به این بخش می باشد. افرادی که نسبت به زیبایی پلک خود مخصوصاً به دلیل ورم یا چروک، دچار تردید زیادی شده اند نیاز به تحقیق درمورد این عمل دارند. افراد تنها با تجویز و زیر نظر متخصصان باید کلیه مراحل مرتبط با آن را به پیش ببرند و از هرگونه خودسرانه عمل کردن بپرهیزند.
انگیزه عده زیادی از افراد برای انجام چنین جراحی این است که با از بین بردن کیسه‌های چربی ناحیه پلک، بر قدرت بینایی خود بیفزایند. متوجه می شویم که نتایج مفیدی که از این شیوه حاصل می گردد تنها در یک مورد خلاصه نمی شود. با توجه به اظهارات عده زیادی از اشخاص، تأثیری که عمل بلفاروپلاستی پلک بر افزایش و بهبود عملکرد بینایی مراجعین دارد غیرقابل انکار است. افرادی که از این شیوه به درستی استفاده نموده اند با بازیابی شادابی و طراوت پوست خود، احساس اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اند.

مراقبت های مربوط به عمل بلفاروپلاستی پلک پایین

نتایجی که از جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین به دست خواهد آمد به میزان قابل توجهی به انجام مراقبت های مربوط به عمل بلفاروپلاستی پلک پایین بستگی دارد. این دستورالعمل ها عموماً و به طور کلی توسط پزشکان، متخصصان و جراحان این حوزه تجویز می شود که نباید آن‌ها را دست کم گرفت. بخش قابل ملاحظه ای از این مراقبت ها باید قبل از عمل انجام شوند که یکی از آن ها عدم استعمال دخانیات می باشد. مثلاً افرادی که سیگار مصرف می کنند باید حداکثر سه هفته پیش از اقدام برای جراحی پلک پایین کاملاً آن را ترک نمایند.
استفاده از بسیاری داروها، توسط پزشک بلفاروپلاستی ممنوع خواهد شد که لازم است لیست آن ها را از متخصص بخش مربوطه بگیرند. داشتن تغذیه ای سالم به توصیه کارشناسان این حوزه و مراجعه به مراکز درمانی معتبر جهت انجام آزمایشات اولیه نیز ضروری می باشد. نکات بسیار کلیدی و طلایی در همین مشاوره ها قرار دارند که در کلیه موارد، باید پیش از این جراحی زیبایی انجام شوند. مراجعان باید پزشکان خود را از لیست همه داروهایی که مصرف می نمایند به طور کامل و دقیق مطلع کنند.
داشتن تغذیه و خوراکی سالم، به میزان قابل توجهی می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی افراد کمک نموده و عوارض بعد از عمل را کاهش دهد. اگر می خواهید از خون ریزی پس از جراحی در امان بمانید به طور مؤثر از مصرف سیگار اجتناب نمایید.

کلام آخر

تلاش نمودیم در این مطلب اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که در بردارنده اصلی ترین موضوعات مرتبط با بلفاروپلاستی پلک پایین باشد. ما دانش خود را به گونه ای ارائه نمودیم که هر فردی به راحتی بتواند به درک واقع بینانه ای از آن‌ها دست پیدا کند. اگر این مطالب برای شما مفید بود پیشنهاد می کنم تجربیات خود از را در اختیار دیگر افراد جویا نیز قرار دهید. طول دوره درمان در این روش حداکثر چهار هفته است و اغلب سه ماه طول می‌کشد تا بهبودی کامل اتفاق بیفتد. روش بلفاروپلاستی پلک بالا را نیز در سایت کلینیک ملل می توانید مشاهده کنید.